فرا رسیدن ماه محرم، تجلی عزت، آزادگی و فداکاری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و خاندان نورانی‌اش را به شما فرهیختگان گرامی تسلیت می‌گوییم.

السلام عليک يا ثارالله

 

باز محرم رسيد ماه عزای حسين             سينه ما می شود کرب و بلای حسين

کاش خدا قسمتم رزق حلالی کند                  تا که توانم کنم خرج  عزای حسين

حسين (ع)، عاشورا را آفريد و عاشورا حسينيان را، و اينک نوايی آشنا به گوش می رسد : باز اين چه شورش است که در خلق عالم است...

محرم، ماه ايثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فرياد است. ماه آميختن با خون و آميختن عشق است. محرم ماه قيام و پيام است که دل های شيدای نيکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ايام حماسه و عاطفه با فرارسيدن اين ماه آغاز می گردد تا شيفتگان معرفت و عاشقان ايثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورايی، ديگر بار احياء گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی يابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانيده شود.

محرم می آيد تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بيداد را در جهان هستی طنين افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون نااميدی در برابر زورگويان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد. وسوسه خناسان و خدعه اغواگران را خنثی نمايد و شعار "هيهات منا الذله" را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسينی را در فرازين نطقه جهان به اهتزاز در می آورد.

آبروی حسين به کهکشان می ارزد                       يک موی حسين بر دو جهان می ارزد،

گفتم که بگو بهشت را قيمت چيست                         گفتا که حسين بيش از آن می ارزد

حلول ماه محرم، ماه عزای حسينی، ماه پيروزی خون بر شمشير، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (سلام الله علیها)، ماه شهادت امام حسين (علیه السلام) و ياران باوفايش را به همه مسلمانان جهان به ويژه به ساحت منجی عالم بشريت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تسليت می گويیم.