ورود به پنل کاربری
چهارشنبه 1 بهمن 1399
دانشکده علوم جغرافیایی

کمیته اخلاق دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: 1399/3/31 | 
مفاد اطلاعیه طبق توافق اعضای محترم کمیته کد اخلاق جهت اطلاع خدمت درخواست کنندگان محترم کد اخلاق ارائه می گردد:

کلیه مدارک باید طبق دستورالعمل قرار داده شده در سایت دانشگاه، بخش پژوهش و از طریق ایمیل Ethics.khugmail.comارسال گردد. ضمنا" پیش از ارسال توسط کارشناسان محترم پژوهشی دانشکده های مربوطه چک و در صورت تکمیل بودند ایمیل گردد.

زمان درخواست کد اخلاق پس از تصویب رساله یا طرح پژوهشی در دانشکده و یا سازمان مربوطه و پیش از اجرا می باشد؛ کد اخلاق برای رساله یا طرح های پژوهشی پایان یافته صادر نمی گردد.

در صورتی که تعداد پرونده ها به حد نصاب رسیده باشد هر دوماه در میان جلسه کمیته اخلاق تشکیل خواهد شد.

در صورت تشکیل جلسه از تاریخ ارسال پرونده کامل و بدون نقص از طریق ایمیل(پرونده ارسالی توسط کارشناس محترم چک و در صورت نقص مدارک عودت داده خواهد شده شد). تا زمان صدور کد اخلاق حداقل ۳الی ۴ماه به طول خواهد انجامید.

۵- پس از طرح و بررسی پرونده ها توسط اعضای محترم کمیته اخلاق در جلسه و در صورت اعلام نقص، طی نامه ایی رسمی ازسامانه چارگون نواقص به معاونت محترم پژوهشی و یا ریاست محترم دانشکده اعلام خواهد شد و درخواست کننده محترم صرفا" دو هفته جهت رفع نقص فرصت دارند در غیر این صورت پرونده از دستور کار خارج خواهد شد و در خواست کننده محترم باید پرونده را طبق نظر اعضای محترم کمیته اخلاق کامل و دوباره کلیه مراحل ارسال و دریافت کد اخلاق را طی و منتظر جلسه بعدی کمیته اخلاق بمانند.

۶-با توجه به شرایط کنونی از حضور فیزیکی جهت پیگیری درخواست خود جدا"خوداری فرمایید.

کلیه مراحل صرفا" از طریق ایمیل معرفی شده صورت می پذیرد.


 
 
باتشکر
دکتر علیرضا مرادیCAPTCHA

دفعات مشاهده: 319 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر