ورود به پنل کاربری
چهارشنبه 1 بهمن 1399
دانشکده علوم جغرافیایی

اطلاعیه شماره ۳ داوطلبین کنکور دکتری ۱۳۹۹

 | تاریخ ارسال: 1399/7/3 | 
اطلاعیه شماره ۳
معاونت آموزشی دانشکده علوم جغرافیایی

 
     در ابتدا عرض خسته نباشید و خدا قوت دارم خدمت همکاران گرامی و بزرگوارم در آموزش دانشکده که تقریبا تمام وقت حتی در ساعات غیراداری هم پاسخگوی متقاضیان محترم مصاحبه دکتری ۹۹ هستند. از زحمات مدیران محترم گروهها نهایت تشکر و قدردانی را دارم که برگزاری مجازی مصاحبه دکتری زحمت مضاعفی را برای این عزیزان ایجاد نموده است. و برای متقاضیان محترم ارزوی موفقیت دارم. امیدوارم با درک شرایط و همراهی وهمکاری با هم بتوانیم از این مرحله هم بطور مطلوب عبور کنیم. بنده و همکارانم در اموزش دانشکده در خدمت متقاضیان محترم خواهیم بود و سعی کرده ایم با اتخاذ راهکارهایی زمینه مصاحبه ای بی استرس و بدون مشکل را فراهم اوریم. پیشاپیش از همکاری متقاضیان محترم تشکر میکنم. ضمنا به موارد زیر توجه فرمایید 

۱-تعیین زمان دقیق مصاحبه متقاضیان محترم پس از اتمام زمان دریافت مدارک، بر اساس حروف الفبا انجام خواهد شد و در همین گروه و پرتال دانشکده اطلاع رسانی خواهد شد. البته سعی خواهد شد درخواست متقاضیانی که مصاحبه موازی در سایر دانشگاهها دارند مد نظر قرار گیرد.
۲-با عنایت به اینکه اولین مصاحبه در ۵ مهر برای متقاضیان جغرافیا و برنامه ریزی شهری است. این دوستان در اولویت اعلام دقیق زمان مصاحبه هستند که فردا صبح اطلاع رسانی خواهد شد. بقیه متقاضیان محترم هم صبر بفرمایند در زمان مقتضی تا قبل از زمان مصاحبه رشته های مربوطه اعلام خواهد شد.
۳-برای هر رشته این کارگاه بطور مجزا در روز قبل مصاحبه برگزار خواهد شد. زمان دقیق برگزاری کارگاه متعاقبا اعلام می شود.
۴- قابل توجه متقاضیان محترم مصاحبه رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری روز جمعه ۴ مهر ماه ساعت ۱۱ کارگاه اشنایی استفاده از سامانه LMS و استفاده از برنامه ادوب کانکت توسط کارشناسان محترم اموزش دانشکده برگزار خواهد شد لطفا متقاضیان محترم از طریق اکانت های خود که در سامانه ایجاد شده وارد کلاس شده و داشتن میکروفن مناسب و وب کم هم ضروری است. ضمنا، برای متقاضیان محترم نام کاربری و  رمز ورود به سامانه LMS  تعریف شده است.
کد ملی: بعنوان کد کاربری داوطلبین و
رمز عبور به شرح زیر:
                                                                              Uu۱۲۳۴۵

لینک ورد به سامانه مجازی:
 
                                                                                               با ارزوی سلامتی و موفقیت
                                                                                           احمدآبادی
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 741 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر